Başkent Üniversitesi'nden Yeni Hizmet

30 Mart 2013 / 10:23

Başkent Üniversitesi yeni bir noktada daha hizmette... Adres İzmir Çiğli... Merkezde hem poliklinik, hem de hemodiyaliz ünitesi bulunuyor... Yani ayakta tedaviler de, gün boyu diyalize girmek zorunda olan hastalar da aynı merkezde hizmet alabiliyor... Üstelik poliklinik sayesinde çok yakında, Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi'nin yatak kapasitesi de genişleyecek.. Amaç tüm Türkiye'ye olduğu gibi İzmir'e de en kaliteli sağlık hizmetini sunabilmek... Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Merkez Müdürü Profesör Doktor Namık Çevik de buna dikkati çekiyor ve, "Kurucumuz Mehmet Haberal'ın açtığı yolda ilerlemek için elimizden geleni yapıyoruz" diyor..

Gözden, kadın hastalıklarına, dermatolojiden, radyolojiye.. Başkent Üniversitesi'nin Çiğli'de açılan yeni polikliniği her konuda hizmet veriyor..

Poliklinik hem özel sigortası olanlara, hem de Sosyal Güvenlik Kurumu'na bağlı herkese açık.. Gelenler neredeyse hiç sıra beklemeden istediği doktorla görüşebiliyor..

Amaç kaliteli sağlık hizmetinin yaygınlaştırılması..

Evet, O'nlar günde 24 değil, 48 saat çalışıyor.. Bütün amaç, Başkent Üniversitesi Hastaneleri'nin kurucusu Profesör Doktor Mehmet Haberal'ın açtığı yolda, en iyi hizmeti verebilmek..

Ve hemodiyaliz merkezi.. Polikliniğin kalbi aslında burada atıyor.. Yeni açılan merkezden hem doktorlar, hem de hastalar çok memnun..

Başkent Üniversitesi Hastaneleri, Çiğli Polikliniği sayesinde iki işi birden başarmış.. Artık hem Çiğli'de oturanlara daha iyi hizmet verilebilecek, hem de diyaliz merkezinin Çiğli'ye taşınması sayesinde Bostanlı'da bulunan Zübeyde Hanım Hastanesi'nin kapasitesi genişletilecek.. Poliklinik sayesinde çok yakında hastaneye yeni yataklar, yoğun bakım üniteleri ve ameliyathaneler eklenecek..Bu haber için henüz yorum yapılmamış, İlk yorumu siz yapabilirsiniz.
DIGER HABERLER
Kanal B Özel

İnsan Kaynakları

Bütün Dünya

Kanal B Logo

Kanal B RSS

Kanal B Facebook

Kanal B Twitterİzleyici Temsilcisi

Yusuf Ziya BAYRAKTAR

E-Posta: temsilci@kanalb.com.tr


Kanal B Ankara (Merkez)

Tel : (312) 234 14 34

Adres : Kabil Caddesi 1326. Sokak No:11 A.Öveçler - ANKARA

Kanal B İstanbul

Tel : (216) 422 22 67

Adres : Burhaniye Mah. Kanuni Sultan Süleyman Sok. Mabeyin Konaklari 4/E Altunizade Üsküdar - ISTANBUL

Kanal B Adana

Tel : (322) 204 00 11

Adres : Güzelyali Mah. 81116nci sokak No:10 Çukurova - ADANA


© 2011 Kanal B

Web Tasarım Levent Akkal